Lidové noviny

USPĚJTE U PŘIJÍMAČEK NA STŘEDNÍ ŠKOLU

Nenechte nic náhodě a připravte se s námi ke zkouškám!

22. února odstartoval v Lidových novinách nový seriál určený všem žákům 5. a 9. tříd základních škol, kteří letos chtějí obstát u přijímaček na víceletá gymnázia a střední školy. Seriál přináší ucelený a přehledný průřez látkou, kterou by měl zvládnout každý, kdo se chystá k přijímačkám na ŠS.

V celkem 33 dílech získáte:

  • vzorové testy z češtiny a matematiky + praktické příklady a jejich řešení k procvičení - každý týden 2 dny věnovány příkladům a testům z češtiny, 2 dny z matematiky a pak po jednom dni opakování (PO+ST = ČJ, UT+CT = MA, PA = opakování ČJ, SO = opakování MA). Poslední 4 díly budou obsahovat velké opakovací testy.
  • nejfrekventovanější typové příklady, se kterými se u přijímaček setkáte
  • noviny po dobu šesti týdnů každý den ve schránce do 7:30
  • magazíny Pátek, stylový Esprit a ekonomický Index

22. 2. DÁREK vyšel dárek NÁSTĚNNÁ PŘÍRUČKA s matematickými vzorci a pojmy pro páťáky a devaťáky. Příručku najdete v digitálním vydání.

Bonus pro předplatitele

Všichni předplatitelé získají v rámci seriálu speciální DÁREK - e-kniha ČEŠTINA NOVĚ (normy, pravidla, novinky) - velký 30dílný jazykový kurz připravený ve spolupráci s Ústavem pro jazyk český Akademie věd ČR. Dokument ve formátu PDF vám zašleme na začátku seriálu e-mailem.


Seriál v novinách vychází od 22. 2. do 1. 4. 2016.

Nabídka platí do 21. 3. 2016. Sleva 28 % je oproti ceně na stánku.


Cena předplatného: 420 Kč (sleva 28 %)


Objednávání tištěného předplaného přes www stránky bylo ukončeno. V případě zájmu o seriál kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na telefonu 225 555 533.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 533