Lidové noviny

Změna doručovatele

Vážení předplatitelé,

přijměte prosím naši omluvu za možný dočasný výpadek v doručování Lidových novin, který byl způsoben změnou distributora.

Společnost PNS a její subdodavatel, společnost Mediaservis, převzali od 2. ledna 2018 distribuci předplatného titulů vydavatelských domů BORGIS, CNC, Economia, MAFRA a Vltava Labe Media. Důvodem bylo rozhodnutí původního distributora – České pošty – razantně zdražit roznášku předplatného, což jsme jako vydavatel odmítli, neboť bychom toto zdražení museli promítnout i do ceny pro své čtenáře.

Bohužel vzhledem k této rozsáhlé změně proces roznášky v počátcích vykazuje nedostatky v podobě pozdního doručení či úplného nedoručení vašeho předplatného.

Pokud jste nám svou reklamaci nahlásili, ať už přes naše operátory, pomocí webového formuláře, nebo e-mailem, dovolte, abychom Vás ujistili, že byla zpracována, předána distributorovi a o nedoručený nebo pozdě doručený výtisk je poníženo Vaše vyúčtování.

Tato nepříjemná situace nás velice mrzí a věřte, že činíme veškerá opatření, abyste měli své předplacené noviny opět co nejdříve ve schránce. Mimo jiné i zapojením několika desítek našich zaměstnanců z řad redaktorů, obchodníků i administrativy do procesu roznášky.

Děkujeme za pochopení

Kateřina Jelínková
Ředitelka distribuce mediální skupiny MAFRA


Nebyly Vám dnes doručeny noviny?

Zadejte nám reklamaci online přes www stránky: REKLAMOVAT ZDE

Reklamační linka: 800 912 912
Kapacitu reklamační linky razantně posilujeme, přesto se může stát, že na lince bude třeba vyčkat několik minut – předem děkujeme za pochopení.


Mediaservis

www.mediaservis.cz

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 533