Hlavní výhody:
- Vždy nejnižší cena
- Dostupné ve všech zařízeních
- Pohodlné čtení
Od 1. září začnou platit v autobusech a ve vlacích velké slevy pro děti, studenty a seniory. Dopravci čekají, že jim to přinese nové cestující a vyšší tržby.
PRAHA Státem nařízené slevy mohou být pro dopravce skvělý byznys. Nižší cenu jim vykompenzuje státní rozpočet a vydělat mohou více než dříve. Od prvního září začnou v české dopravě platit rekordně vysoké slevy pro děti, studenty a seniory. Ti z jednorázového, ale i z předplatného jízdného získají slevu 75 procent. Platit tak budou polovinu toho, co dříve. Dopravci změnu vítají.
Tento článek vyšel v deníku Lidové noviny
Pokud si ho chcete přečíst, můžete si zakoupit toto vydání (včetně příloh) v digitální podobě rychle přes SMS nebo si zakoupit digitální předplatné, aby vám už nic neuniklo. Prohlédněte si také naší nabídku tištěného předplatného nebo akční balíčky.
Tento článek vyšel v deníku Lidové noviny
Digitální vydání | ||
---|---|---|
![]() | ||
Jedno vydání z archivu18 Kčza vydání dle výběru z archivu | ||
Čtení hned teď | * | |
Čtení na tabletech, PC a telefonech | * | |
Chci jedno vydání z archivu |