Lidové noviny

banner Léto s LN

Léto již klepe na dveře a s ním oblíbený seriál LN plný poutavého letního čtení! Ať už plánujete léto trávit doma nebo na chalupě, nezapomeňte si tam objednat doručování Lidových novin se speciálními letními přílohami.


TERMÍN SERIÁLU: 17. 6. - 19. 8. 2022


V průběhu seriálu vás čekájí tématické minisérie plné poutavého čtení a zábavy. Zkrátka něco pro každého! Každý den si přečtete zajímavý článek, vyluštíte křížovku, procvičíte angličtinu nebo se můžete inspirovat některým z tipů na výlety.


Na co a kdy se můžete těšit?


17. 6. a 18. 6. CHORVATSKO - průvodce po Chorvatsku a aktuální mapa

20. 6. - 1. 7. DOVOLENKOVÉ DESTINACE - oblíbené země pro letní dovolenou (Řecko, Itálie..)

20. 6. - 19. 8. POHNUTÉ OSUDY - známé osobnosti a jejich životní útrapy

20. 6. - 19. 8. HLAVNÍ LETNÍ PŘÍLOHA - od každého něco na celé léto

  • Cestování
  • Angličtina
  • Křížovky
  • Letní recepty
  • Tipy na výlety
  • A mnoho dalších letních témat
Kniha Špitál

NAVÍC SPECIÁLNÍ DÁREK: KNIHA ŠPITÁL - lékařské povídky od Josefa Veselky

Kardiolog a spisovatel Josef Veselka přichází v nové povídkové sbírce Špitál s celou řadou rozličných příběhů z lékařského prostředí. V mnohých se objevují nelehká témata, ale také humor, a především profesionální vhled, který však neubírá textům na lidskosti.Doručování novin si kdykoliv během léta můžete přesměrovat na jinou adresu v ČR.

zelva

BONUS 1: SKLÁDACÍ MAPA CHORVATSKA

17. 6. obdržíte spolu s novinami i aktuální mapu oblíbené letní destinace. Vyražte vstříc prázdninovému dobrodružství řádně vybaveni!

BONUS 2: DIGITÁLNÍ PŘEDPLATNÉ

Po dobu předplatného tištěných Lidových novin získáte přístup i do jejich digitální verze. Součástí digitální verze je i kompletní archiv LN od 17. 8. 2009. Přístup od nás obdržíte e-mailem v den zahájení doručování tištěných novin. Žádné číslo vám tak neuteče ani na dovolené.Cena: 899 Kč (sleva 26 %)

Seriál právě vychází v novinách.
Předplatné si nyní můžete objednat na období 63 dnů od zvoleného termínu zahájení doručování, poté bude automaticky ukončeno. První díly seriálu naleznete v digitálním archivu. Uvedená sleva je oproti ceně na stánku.


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 533