Lidové noviny

OKUPACE: UDÁLOSTI V SRPNU 1968

50 let od vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území

Termín seriálu: 20. 7. - 30. 8. 2018 (30 dílů)

Nyní si můžete objednat předplatné od nejbližšího možného termínu zahájení doručování. Noviny Vám budeme doručovat po dobu 6ti týdnů, poté bude předplatné automaticky ukončeno. Přístup k prvním dílům seriálu získáte v rámci digitálního předplatného, které Vám jako bonus zašleme e-mailem.


Rok 2018 je plný významných historických výročí. Lidové noviny proto připravují kromě standardního zpravodajství mimořádný počet zajímavých seriálů. V seriálu Okupace se poohlédneme 50 let zpět, za událostmi ze srpna 1968.

1968
Pražské jaro skončilo pod pásy tanků „bratrské pomoci“, ale co se událo mezi tím a co potom? A co na to odtajněné sovětské archivy? Milníky dramatického příběhu konce 60. let v Československu, jeho hlavní aktéry, pohled sovětských tajných služeb na dění u nás i nejdůležitější události ve světě, jež je ovlivnily, přinese třicetidílný seriál, který pro LN připravili historici z Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR. Vedle velkých dějin se ale zaměříme také na každodenní život, na to, jak jsme žili a čím jsme se bavili.


Co seriál přinese?

  • dosud nezveřejněná fakta ze sovětských archivů
  • unikátní fotografie a dokumenty
  • příběhy hlavních aktérů
  • podrobný obsah seriálu >>

Po dobu předplatného získáváte ZDARMA přístup do digitální verze novin.


Cena předplatného: 500 Kč / 6 týdnů


Objednávání přes www stránky bylo ukončeno.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 533