Lidové noviny

DŮCHOD od A do Z

Rady (nejen) pro seniory

Odchod do důchodu je výrazný životní mezník. Těšíte se, že si po dlouhých letech v práci odpočinete, a přemýšlíte, jak naložit s volným časem? Ať už se do penze teprve chystáte nebo si již užíváte zasloužený odpočinek, mohla by vás zajímat klíčová témata, která s životem v penzi souvisí.

V unikátním seriálu přineseme odpovědi na nejčastější otázky, které s touto životní etapou souvisí. Jasně a přehledně se dozvíte vše, co potřebujete vědět o životě v penzi.

Termín seriálu: 22. 11. - 21. 12. 2019

Nyní si můžete objednat předplatné seriálu s posunem, které vám začneme doručovat od zvoleného termínu zahájení doručování po dobu 30 kalendářních dnů. Přístup k prvním dílům seriálu získáte v rámci digitálního předplatného.

V seriálu mimo jiné najdete odpovědi na otázky:

  • Jaké další dávky lze k penzi čerpat?
  • Kde všude mohou senioři ušetřit?
  • Jak se nejlépe starat o své zdraví?
  • Co dělat, když penze nestačí?
  • Jak řešit osamělost?
  • Jak sepsat závěť a co do ní patří?

Bonusy pro předplatitele

E-KNIHA: Dědictví od A do Z

Pro předplatitele máme připravenu unikátní elektronickou knihu DĚDICTVÍ od A do Z, která vychází z úspěšného seriálu LN. Dárek vám zašleme e-mailem na začátku seriálu.

DIGITÁLNÍ VERZE

Po dobu seriálu získáte ZDARMA přístup do digitální verze novin (nejen) na cesty do zahraničí. Součástí je také přístup do kompletního archivu od 17. 8. 2009. Přístup od nás obdržíte e-mailem, krátce před zahájením doručování tištěných novin.


Cena: 400 Kč

Předplatné na 30 kalendářních dnů, poté bude automaticky ukončeno.
Sleva oproti ceně na stánku je 22 %.


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 533