Lidové noviny

Litujeme, ale snažíte se dostat na obsah stránky, který je dostupný pouze pro předplatitele digitální verze Lidových novin. Přihlaste se nebo si kupte měsíční předplatné

Informace pro předplatitele

Předplatitelé seriálu Právní sebeobrana obdrželi aktivační kód k digitální verzi Lidových noviny e-mailem dne 21. 1. 2016.

Předplatitelé tištěné verze Lidových novin v rozsahu pondělí až sobota (nebo pondělí až pátek) jsou členy věrnostního programu LN+. V rámci programu LN+ mají digitální verzi Lidových novin zdarma. Pokud jste si o přidělení přístupu zatím nepožádali, můžete to učinit právě teď online nebo nás kontaktovat na telefonu 225 555 533.

Předplatitelé tištěné verze Lidových novin v menším rozsahu než pondělí až pátek si mohou po dobu seriálu rozšířit své předplatné. Kontaktujte naši zákaznickou linku 225 555 533, kde vám zkušený operátor poradí.

Pokud si kupujete Lidové noviny na stánku, ke vzorům právních dokumentů nemáte přístup. Zkuste si vybrat z naší nabídky a vyzkoušet si tak všechny výhody předplatného. Více zde ...

Předplatitelé digitální verze Lidových novin mají přístup v rámci svého aktivního předplatného.

Při nákupu jednoho digitálního vydání ke vzorům právních dokumentů bohužel přístup nemáte. Můžete si však vyzkoušet výhody digitálního předplatného za 19 Kč / 1. měsíc.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 533